مرکز مطالعات شيعه
ArticleID PicAddress Subject Date
{ArticleID}
{Header}
{Subject}

{Comment}

 {StringDate}
Wednesday 27 March 2019 - الأربعاء 20 رجب 1440 - چهارشنبه 7 1 1398
 
 
مجموعه کتب
 
 
 
 
 
 
كتابخانه بزرگان دین
 

کتابهای حضرت امام خمینی ره

کتابهای شهید مطهری ره

کتابهای حجه السلام قرائتی

کتابهای آیت الله جوادی آملی 

کتابهای آیت الله مکارم شیرازی

 
 
 
 
 
فرقه هاي نوظهور
 
 
 
 
 
 
نمایش مطلب
 
 • بيت العدل يا بيت الظلم!  
 • 1391-10-05 17:30:37  
 • تعداد بازدید : 69   
 • ارسال به دوستان
 •  
 •  
 • بيت العدل يا بيت الظلم!
  مصداق معاند در مورد فرقه ضاله بهائيت به طور واضح صادق است.
  براي دوستداران انقلاب اسلامي بخوبي روشن بود که رخدادهاي پس از انتخابات رياست جمهوري اسلامي ايران فرصت مغتنمي را براي هرآنکس که ميتوانست ضديت خود را با نظام جمهوري اسلامي به انحاي مختلف آشکار سازد، فراهم نمود .
  مرکز ...
  بيت العدل نامشروع در بيانيه 2تيرماه 1388 ؛ خود را وکيل مدافع ميليونها ايراني مسلمان قلمدادکرده و آه و فغان برآورده که ميليون ها مردم ايران مورد ظلم و تعدي ؟!!قرار گرفته اند. براستي چرا اين فرقه در اين برهه از زمان ديگر دو پهلوگوئي هاي قبلي وشعار اطاعت کامل از حکومت و عدم دخالت در سياست را کنار گذاشته و چنين آشکار بيرق مخالفت با نظام جمهوري اسلامي بلند نموده است ؟!چرا سايت هاي رسمي اين فرقه که وظيفه هدايت و خوراک رساني به ساير سايت هاي غيررسمي ووبلاگ ها ي بهائي را از جنبه تبليغ و گسترش بهائيت بعهده دارند، اکنون کاملاَ بعنوان بلندگوي رساي دول غربي در آمده اند و مهر سکوت و احتياط را شکسته اند؟!
  از آنجائيکه دروغگويان و کذَابان همواره احمق و فراموشکار مي شوند لذا ببنيم چگونه اين فرقه اکنون براي ملت شريف و عزيز ايران دايه مهربانتر از مادر شده و اشک تمساحش!! براي ايران و ايراني سرازير شده است :
  1- ذهن تاريخي مردم ايران فراموش نکرده که فرقه بابي و بهائي از بدو تشکيل توسط دولت روسيه در 160 سال قبل وسپس حمايتهاي دولت انگليس همواره مظهر دشمني با اين مردم بوده اند. درگيري و جنگ هاي داخلي در دوران حکومت قاجار که مسبب اصلي آن همين فرقه ضاله بوده و منجر به کشته و تلف شدن صدها مردم مسلمان و بيگناه آنروز بود نمونه تاريخي آن مي باشد.

  2- ذهن تاريخي مردم ايران فراموش نکرده اين فرقه با حمايت انگليس و سپس آمريکا با نفوذ در دستگاه رژيم منحوس پهلوي وبکارگماردن صدها مقام سياسي،نظامي،اقتصادي و فرهنگي در سيستم حکومتي يک کشور مسلمان ؛ منابع گسترده اي از اين کشور را بنفع اربابان خارجي بباد داده و از هرگونه تلاشي با استفاده از بيت المال مردم مسلمان ايران براي تقويت اين فرقه و رواج فرهنگ ضد اسلامي بهائيت کوتاهي ننمودند .سمبل اصلي اين فرقه در آن دوران ؛هويداي معدوم و پنج وزير بهائي کابينه او و صدها افسر عاليرتبه بهائي در ارتش سرکوبگر شاهنشاهي مي باشند که همگان کم و بيش از آن اطلاع دارند.

  3-ذهن تاريخي مردم ايران فراموش نکرده که در پيروزي مقتدرانه ملت ايران در 22بهمن 57 بهائيت هيچ گونه همکاري با مردم تحت ظلم و ستم ايران در جريان اين انقلاب مردمي و اسلامي نداشت و بعد از پيروزي مردم ؛بخش عمده اي از رهبران بهائي که صاحب منصب در آن رژيم بودند پا به فرار گذاشتند و دست در دست ساير گروهک هاي ملحد گذاشته و به سازماندهي مجدد و گسترش تشکيلاتي بهائيت در امريکا و اسرائيل پرداختند .

  4-ذهن تاريخي مردم ايران فراموش نکرده با شروع تجاوزات ارتش صدام به خاک ايران اسلامي اين فرقه نه تنها به شادماني پرداخته و تماشگر 8سال دفاع مقدسي شدند که در آن صدها هزاران جوانان اين آب و خاک شهيد ومجروح شدند بلکه آنها ضمن پرهيز از شرکت در دفاع از وطن هيچگاه خود را غمخوار مردم ندانسته و در دفاع از اين مردم اطلاعيه و بيانيه هم صادر نکردند وهرگز از خانواده هاي شهدا و جانبازان وآزادگان دلجوئي نکردند.

  5-ذهن تاريخي مردم ايران فراموش نکرده اين فرقه با توان گسترده ي تشکيلاتي خود و بدون هيچ ترس و نگراني در طول 30 سال گذشته با تبليغات مسموم خود افراد و خانواده هاي زيادي را دچار گمراهي کردند و صدها خانواده مسلمان را به دودستگي و اختلافات خانوادگي کشانده و مراکز آموزشي را به محل منازعه و در گيريهاي مذهبي تبديل کرده و صدها دانش آموز بي اطلاع و بيگناه را مخفيانه و بدور از چشم والدين و اولياي مدارس به مراکز تبليغي بهائيت کشاندند وجزوات و نوارهاي تبليغي بهائيت را در سطح گسترده در مدارس ومراکز فرهنگي توزيع کردند .

  6 – ذهن تارخي مردم ايران فراموش نکرده که هر جا پاي عوامل و عناصر ضد انقلاب در خارج از کشور به ميان کشانيده شده است ؛ جا پاي بهائيت هم کاملا واضح و آشکار بوده است .حضور بهائيت و سران فراري آن در راديو و تلويزيونهاي ضد ايران و ضد انقلاب اسلامي ديگر نيازي به پوشاندن ندارد .

  به ليست فوق موارد ديگري قابل افزودن است که از حوصله خوانندگان محترم خارج است. حال چه شده است که تشکيلاتي با چنين پيشنيه خائنانه اي ،دلسوز مردم ايران شده است وپا را از گليم خود فراتر نهاده و نظام جمهوري اسلامي را متهم به سرکوب و ظلم مي کند؟؟. آياصدور چنين بيانيه اي از سوي مرکز جهاني فرقه بهائيت يعني بيت العدل ؛ اصول مضحکانه و دروغين""عدم دخالت درسياست يا تبعيت از حکومت " را که سنگ آنرا به سينه ميزنند تائيد ميکند يا آنرا رد مي کند . فرقه ضاله بهائيت اکنون مي داند بودن و نبودنش در گرو همصدائي با مخالفان نظام جمهوري اسلامي است. آنان ميدانند هر قدم رو به جلو ايران اسلامي و هر پيشرفت در زمينه هاي مختلف از جمله قوي شدن در سطح بين المللي به قيمت به ضعف رفتن و شکست دول غربي و آمريکا و اسرائيل است و هرچه حمايت کنندگان اين تشکيلات شيطاني در مقابله با ايران و نظام جمهوري اسلامي ناکام تر باشند بالطبع اين فرقه قارچ صفت در پيشبرد مقاصد خود در ايران بمراتب ناکام ترخواهند بود و نه تنها به آنچه بدنبالش بوده اند نخواهند رسيد بلکه همه آنچه را که بافته اند پنبه خواهد شد. لذا بيت العدل نامشروع نيز در اين گيرو دار با تمام توان خود به ميدان آمده است تا از قافله عقب نيفتد ،چيزي که دير يا زود محقق ميشد.

  اکنون که بغض و کينه دروني اين فرقه آشکار شده است ؛ بر همه دلسوزان جامعه اسلامي ايران در همه اقشار واجب است که آسيب شناسي موثري از اين فرقه و تعريف درستي از سياستي که بايد بصورت همه جانبه خطرات و خساراتي که از سوي تشکيلات بهائيت، نظام جمهوري اسلامي را تهديد ميکند مدنظر قرار داده شود ،تدوين گردد.
  ديگراين فرقه به طور آشکاري به خيل دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران پيوسته و مصداق معاند در مورد آن صادق است وهر سياستي که براي دشمنان اين آب و خاک مدنظر است بايستي براي اين تشکيلات نيز مدنظر قرار داده شود.

   
  نام :
  نام خانوادگی :
  ایمیل :
   
  متن :
  متوسط امتیاز :
  %0
  تعداد آراء :
  0
  امتیاز شما :
   
   
   
  ليست مقالات
   
   
   
   

  درباره ما | تماس باما  |  نقشه سایت |خبرخوان

  هرگونه کپی برداری ازسایت محفوظ می باشد فقط با ذکر منبع مانعی ندارد